قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اموزش / seo / چگونه بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها را ایجاد کنیم؟

چگونه بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها را ایجاد کنیم؟

چگونه بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها را ایجاد کنیم؟Reviewed by سالار on Feb 3Rating:

سلام به همه ی همراهان

امروز می خواهیم در مورد انتخاب کلمات کلیدی و برچسب ها صحبت کنیم

همانطور که میدونید امروزه استفاده از کلمات کلیدی و برچسب ها امری مهم و ضروری تلقی می شود پس اگر بدانیم چگونه از ان ها استفاده کنیم قطعا موفق خواهیدبود . پس اگر شما هم مثل من علاقه مند به کسب اطلاعات در این زمینه هستید مقاله ی امروز را مطالعه کنید.

tags-iriranweb

تفاوت بین کلمه کلیدی و برچسب

وقتی صحبت از کلمه ی کلیدی و برچسب می شود به طور معمول می دانیم که حتما تفاوت هایی بین این دو وجود دارد پس بهتر است در گام اول در مورد تفاوت های بین این دو صحبت کنیم و ببینیم اصلا چه فرق هایی دارند و یا اصلا فرقی دارند یا خیر!

در حقیقت باید بگویم که تفاوت خاصی بین این دو نیست. در واقع کلمات کلیدی، کلمات یا عبارات کوتاهی هستند که شما آنها را در انتهای هر نوشته ی خود در سایت وارد می کنید و می توانند دقیقا  برچسب هایشما را نیز شامل شوند و در واقع می توانیم آنها را به جای یکدیگر نیز استفاده نماییم.

بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها

برچ شامل چند کلمه که تقریبا می توان گفت یک عبارت کوتاه است، می باشند که موضوع اصلی یک مقاله را باید به صورت کامل توضیح بدهند. این برچسب ها  از ۵ تا ۱۰ کلمه به صورت استاندارد می باشد و می توانید برچسب های خود را طوری انتخاب نمایید که شامل توضیح کاملی از عنوان و موضوع مقاله ی شما باشد. اگر بیشتر استفاده کنید افراط حساب می شود و همانطور که در مطالب پیشین گفتیم افراط تاثیر منفی بر بازدید سایت شما خواهد داشت .

بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها

 برچسب ها

شامل چند کلمه که تقریبا می توان گفت یک عبارت کوتاه است، می باشند که موضوع اصلی یک مقاله را باید به صورت کامل توضیح بدهند. این برچسب ها  از ۵ تا ۱۰ کلمه به صورت استاندارد می باشد و می توانید برچسب های خود را طوری انتخاب نمایید که شامل توضیح کاملی از عنوان و موضوع مقاله ی شما باشد.

نکته ی بسیار ضروری و مهم : توجه کنید این کلمات کلیدی یا برچسب ها باید دقیقا توضیح خوبی از مقاله ی شما باشد و شما نباید هرگز از کلماتی به صورت رندم در تمام مقالات خود استفاده نمایید که کاربران ممکن است آن را سرچ کرده و به مقاله ی شما برسند اما هیچ ارتباطی با مقاله ی شما پیدا نکنند.

نمونه هایی از انتخاب بهترین کلمات کلیدی و برچسب ها

تصور کنید عنوان مطلب ما ” گذراندن یک روز تابستانی در دنیای مجازی” می باشد. حال می خواهیم برای این عنوان برچسب ها و کلمات کلیدی مناسب و مفیدی به کار ببریم. نمونه ای از این کلمات عبارت است از : ” روز تابستانی، دنیای مجازی، اطلاعات یا پروفایل دنیای مجازی، گذراندن یک روز تابستانی، یک روز تابستانی در دنیای مجازی”.

نمونه ای که در حال حاضر برای شما مثال زدم یک نمونه ی کاملا ساده و یک ایده است که فقط جهت انتقال بهتر مطلب ارائه شد. انتخاب برچسب ها باعث افزایش بازدید سایت و همچنین مطالب قبلی در وبسایت شما خواهد شد.
(گفتم مطالب قبلی! لازم است در اینجا توضیحی از این مطلب دهم. زمانی که شما یک وبسایتی با تعداد زیادی مطالب دارید که در جاهایی به هم مرتبط هستند می توانید از برچسب های بکسانی برای آنها استفاده نمایید تا علاوه بر دیده شدن مطلب فعلی تمامی مطالب قبلی شما با کلیک کردن بر روی برچسب ها، نمایش داده شود.)

توجه کنید که استفاده از برچسب های زیاد نه تنها مفید نیست بلکه به ضرر وبسایت شماست. پس باید بدانید که برچسب ها و کلمات کلیدی مفید و به اندازه ای استفاده نمایید.

استفاده از برچسب ها و کلمات کلیدی مشابه در پست ها

باید توجه داشته باشید گوگل کلمات را، حتی با وجود فاصله و یا به صورت جمع  به صورت های مختلف شناسایی میکند مثلا کلمه وبسایت با وب سایت برای گوگل متفاوت است و اگر شما این مطلب را بدانید میتوانید به صورت هوشمندانه از برچسب ها استفاده کنید و امار بازدید خود را افزایش دهید

جمع بندی!

استفاده از برچسب ها در پایان هر محتوا و مقاله ی شما در سایت، امری ضروری و مفید تلقی میشود به شرط آنکه قوانین استفاده از آن و روش های درست کار با آن را بدانید و بتوانید با کمک آن به بهبود وضعیت سایت خود کمک کنید.

مارا ذر کانال تلگرام دنبال کنید

 

مطلب پیشنهادی

qart : ساخت QRCode زیبا با تصویر دلخواه

qart : ساخت QRCode زیبا با تصویر دلخواهReviewed by سالار on Nov 10Rating: 4.5سلام به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 
در خبرنامه ما عضو شوید

در خبرنامه ما عضو شوید

در خبرنامه ما عضو شوید تا بهترین پست هفته مارو در ایمیل خودتون دریافت کنید :)

تبریک ! شما عضو خبرنامه ما شدید